Почетна » Марс » Подароци за него

Подароци за него

Прв македонски Bike Computer кој се грижи за Вашата безбедност

Прв македонски Bike Computer кој се грижи за Вашата безбедност »

7 Окт, 2016
Коментари: 0

Запознајте го Bike Computer, првата македонска GPS bike апликација со вградена безбедносна опција која ќе ви помогне во случај на незгода.

Bike Computer

Првиот „смартфон“ кој може да се мие (видео)

Првиот „смартфон“ кој може да се мие (видео) »

17 Јан, 2016
Коментари: 0

Се вика „Digno Rafre“ и тој е новиот „смартфон“ на јапонската компанија „Kyocera“, прв во светот кој може да се мие со сапун

Запалка Zippo, најпосакуван предмет на посилниот пол

Запалка Zippo, најпосакуван предмет на посилниот пол »

14 Дек, 2015
Коментари: 0

Запалете го „огнот“ на вашиот партнер. Како? Ние го имаме совршениот подарок.

Класичната Zippo запалка секогаш претставува софистициран и модерен избор кога се

Преносен соларен полнач

Преносен соларен полнач »

7 Дек, 2015
Коментари: 0

На сите ни е познато дека мажите „одлепуваат“ по некои играчки, најчесто во форма на електронски апарати кои се последен збор на техниката.

Последен обид да биде ваш: „Педесет нијанси пилешко“

Последен обид да биде ваш: „Педесет нијанси пилешко“ »

2 Дек, 2015
Коментари: 0

Веројатно претпоставувате дека оваа книга всушност претставува пародија на бестселерот “Педесет нијанси сиво“ од Е.Л. Џејмс, но истовремено е одлична можност да ја

Виски за пребирливи сладокусци

Виски за пребирливи сладокусци »

1 Дек, 2015
Коментари: 0

Непишано правило е некои од среќните моменти во нашите животи да ги прославиме со „добра капка“, но понекогаш едноставно од големата понуда и

Машинка за потстрижување

Машинка за потстрижување »

17 Ное, 2015
Коментари: 0

Да не се разбереме погрешно, мажите сакаат да одат на бербер и да свртат „бош муабети“, но значењето на личната хигиена во денешни

Приказната што сакате да ја слушнете, а потоа и да ја видите

Приказната што сакате да ја слушнете, а потоа и да ја видите »

15 Ное, 2015
Коментари: 0

Ако некој во денешно време ви понуди фотографски апарат кој нема оптички зум и има само 128 мегабајти внатрешна меморија, голема е веројатноста

Чаши за виски

Чаши за виски »

13 Ное, 2015
Коментари: 0

Во минатото штом мажот ќе се вратеше дома по напорниот ден на работа, ќе си туреше чаша виски и ќе се опуштеше во

Подарок за љубителите на кујната

Подарок за љубителите на кујната »

12 Ное, 2015
Коментари: 0

Теглички со интересни зачини можеби ќе претставуваат интересен подарок доколку личноста е љубител на готвењето.

Мажите кои готват, често сакаат да експериментираат со