Почетна » Џет сет » Ѕвезди

Ѕвезди

Јубилеен дводецениски лет на „Златна бубамара“

Јубилеен дводецениски лет на „Златна бубамара“ »

25 Јан, 2017
Коментари: 0

Ако балканскиот „Монти Пајтон“ на ненадминатото трио Миле, Тошо и Цацко, етаблиран со домашниот бренд „К-15“ беше наша фиданка во продукциската телевизиска џунгла,

Џенет Џексон ќе стане мајка за првпат

Џенет Џексон ќе стане мајка за првпат »

13 Окт, 2016
Коментари: 0

Познатата пејачка, најмала од деветте деца Џексон и сестра на поп иконата Мајкл Џексон, го очекува своето прво дете. Џенет сама ја сподели

Дејвид Бекам и Кевин Харт со комичен спот за H&M (видео)

Дејвид Бекам и Кевин Харт со комичен спот за H&M (видео) »

15 Сеп, 2016
Коментари: 0

Светската спортска икона и глобалната ѕвезда на комедијата ги здружија силите во најава на кампањата за есен/зима на шведскиот бренд H&M. Ова не

Сопругата на рускиот милијардер Мелниченко позира на нивната мега јахта

Сопругата на рускиот милијардер Мелниченко позира на нивната мега јахта »

7 Сеп, 2016
Коментари: 0

Блиндираната палата на вода од 120 метри на рускиот тајкун Андреј Миличенко дополови низ Темза до Лондон, а неговата сопруга, Александра, поранешна манекенка со

Филмските диви во календарот на Пирели 2017

Филмските диви во календарот на Пирели 2017 »

30 Авг, 2016
Коментари: 0

Ако се сеќавате, минатата година во познатиот календар на Пирели се најдоа дванаесет успешни жени од сите области, а годинава се направени фото

Емили Ратајковски блесна во Санторини

Емили Ратајковски блесна во Санторини »

28 Авг, 2016
Коментари: 0

Архипелагот на вулкански острови, наречен Санторини, официјално спаѓа во Грција од 1912 година и брои околу 14 илјади жители, но во летните месеци

Почина модната кралица на плетивата Соња Рикел

Почина модната кралица на плетивата Соња Рикел »

27 Авг, 2016
Коментари: 0

„Таа не измисли само моден стил, туку и став, начин на живот и постоење, и им даде слобода на движење на жените“ се

Кои се петте најплатени светски модни дизајнери

Кои се петте најплатени светски модни дизајнери »

24 Авг, 2016
Коментари: 0

Коко Шанел имала право кога рекла „Најдобрите работи во животот се бесплатни, но вторите најдобри се многу скапи,“ судејќи според сензационалната заработувачка која

Фазите од животот со Марјан Ѓорѓиевски

Фазите од животот со Марјан Ѓорѓиевски »

9 Јун, 2016
Коментари: 0

Погледнете ја последната комична верзија на Марјан Ѓорѓиевски, овојпат за фазите во животот.

 

Марјан Георгиевски за жените

Марјан Георгиевски за жените »

2 Јун, 2016
Коментари: 0

Погледнете го новото видео на стенд ап (во случајов, сит даун) комичарот Марјан Георгиевски, овојпат со најекстремните примери за жените.