Почетна » Џет сет » Филм ТВ

Филм ТВ

„Сексот и градот“ повторно на големото платно

„Сексот и градот“ повторно на големото платно »

25 Дек, 2016
Коментари: 0

Ако сте од оние на кои им недостасуваат четирите пријателки од градот кој никогаш не спие, имаме радосна вест за вас на крајот

Подгответе се, доаѓа Despicable me 3

Подгответе се, доаѓа Despicable me 3 »

15 Дек, 2016
Коментари: 0

Франшизата Despicable me се враќа со трето продолжение на филмот кој подеднакво го сакаат и децата и возрасните. Овојпат, родителите ќе имаат причина

Натали Портман е Џеки Кенеди

Натали Портман е Џеки Кенеди »

15 Ное, 2016
Коментари: 0

Во новата биографска драма „Џеки“ за Жаклин Кенеди, Натали Портман совршено ја доловува поранешната прва дама на САД и модна икона, во приказната

„Убавицата и ѕверот“ конечно оживеаја

„Убавицата и ѕверот“ конечно оживеаја »

14 Ное, 2016
Коментари: 0

Првиот трејлер за долго најавуваниот римејк на анимираната приказна за „Убавицата и ѕверот“ конечно е објавен и се чини дека чекањето ќе се

Бенисио дел Торо во кампањата на Хајнекен

Бенисио дел Торо во кампањата на Хајнекен »

12 Ное, 2016
Коментари: 0

Во новата кампања на Heineken во Македонија – „Зад ѕвездата има многу повеќе”, се повикуваат консументите на Heineken да ги откријат автентичните приказни

Холивудските заработки излегоа на виделина!

Холивудските заработки излегоа на виделина! »

22 Окт, 2016
Коментари: 0

Специјализираното списание „Vanity fair“ објави колку изнесуваат сумите што ги заработуваат вработените во филмската индустрија кога работат на еден високобуџетен филм кој е

„Педесет нијанси потемно“ во кината за Свети Валентајн

„Педесет нијанси потемно“ во кината за Свети Валентајн »

14 Сеп, 2016
Коментари: 0

Со нетрпение очекуваното второ филмско продолжение на романот трилогија „Педесет нијанси сиво“ на Е.Л. Џејмс, конечно доби датум, 14.02.2017 година, на Денот на

Се што не сте знаеле за Моника Белучи

Се што не сте знаеле за Моника Белучи »

2 Авг, 2016
Коментари: 0

Италијанската филмска дива со безвременска убавина, чие последно појавување на филмското платно во новиот филм за Џемс Бонд не престанува да воодушевува и

Запознајте ја Моана, новата принцеза на Дизни (видео)

Запознајте ја Моана, новата принцеза на Дизни (видео) »

14 Јун, 2016
Коментари: 0

Откако беше објавено дека новата принцеза на Дизни ќе биде полинезиска хероина, сите очекувања се дека оваа анимирана приказна ќе биде наредниот хит на

Хурем го најде господарот на своето срце

Хурем го најде господарот на своето срце »

6 Јун, 2016
Коментари: 0

Мерием Узерли, прекрасната актерка која ги освои нашите симпатии како султанката Хурем во „Сулејман Величествениот“ изгледа конечно ја најде љубовта на својот живот.