Почетна » Џет сет » Филм ТВ » „Педесет нијанси потемно“ во кината за Свети Валентајн

„Педесет нијанси потемно“ во кината за Свети Валентајн

Филм ТВ

Со нетрпение очекуваното второ филмско продолжение на романот трилогија „Педесет нијанси сиво“ на Е.Л. Џејмс, конечно доби датум, 14.02.2017 година, на Денот на вљубените. Ако сакате да дознаете како понатаму ќе се одвива приказната за Анастасија Стил и Кристијан Греј, погледнете го штотуку објавениот официјален трејлер.