Почетна » Џет сет » Ѕвезди » Дејвид Бекам и Кевин Харт со комичен спот за H&M (видео)

Дејвид Бекам и Кевин Харт со комичен спот за H&M (видео)

Ѕвезди

Светската спортска икона и глобалната ѕвезда на комедијата ги здружија силите во најава на кампањата за есен/зима на шведскиот бренд H&M. Ова не е прва соработка на Бекам и Харт со познатата светска марка, а  во спотот тие се облечени идентично, во модели од колекцијата Modern Essentials.

Дејвид и Кевин се снимени во автобус, како патуваат за Лас Вегас на промоција на наводниот мјузикл „Јас, Бекам“, но ги застанува полиција, и потоа не можат да си го најдат патот.