Почетна » Рецепти » Салати (Page 2)

Салати

Највкусниот рецепт за салата со туна

Највкусниот рецепт за салата со туна »

5 Nov, 2015
Коментари: 0

Идеален оброк за жешките денови. Хранлива, здрава и вкусна салата со компир, туна, боранија и грашок.

Состојки

3 компири

300 гр боранија (замрзната