Почетна » Останати

Останати

Осум најлоши работни навики според експертите за човечки ресурси

Осум најлоши работни навики според експертите за човечки ресурси »

31 Oct, 2016
Коментари: 0

Магазинот „Космополитан“ објави сторија во која експерти за ХР анонимно ги кажале најлошите работни навики кои секој вработен посветен на кариерата треба ги

Земјотресот не ја наруши професионалноста, Лила ја смируваше публиката (ВИДЕО)

Земјотресот не ја наруши професионалноста, Лила ја смируваше публиката (ВИДЕО) »

12 Sep, 2016
Коментари: 0

За време на снимањето на новите продолженија од мега-популарниото шоу „Се или нешто“, публиката во студиото на Сител почувствува еден од многуте земјотреси

Каква летна љубов го очекува секој хороскопски знак

Каква летна љубов го очекува секој хороскопски знак »

24 Jun, 2016
Коментари: 0

Без оглед дали се работи за краток летен флерт или почеток на врска која трае цел живот, летната романса може да биде забавна

Дејвид Бекам ја покажа својата хуманост на улиците на Лондон

Дејвид Бекам ја покажа својата хуманост на улиците на Лондон »

3 Feb, 2016
Коментари: 0

Можеби не сте знаеле дека светската метропола има единица за прва помош на велосипеди. Вработената во велосипедската единица при Лондонската амбулантна служба Кетрин

Астролошка поделба на жените: кои знаци кршат срце, а кои се лесно кршливи?

Астролошка поделба на жените: кои знаци кршат срце, а кои се лесно кршливи? »

27 Dec, 2015
Коментари: 0

Хороскопските знаци се разликуваат по својата природа и карактеристики, па астролозите направиле потесен избор на некои знаци кои имаат доминантни освојувачки моменти во