Почетна » Џет сет » Ѕвезди (Page 3)

Ѕвезди

Ѓоковиќ откри како се посрамотил на првиот состанок со девојката (ВИДЕО)

Ѓоковиќ откри како се посрамотил на првиот состанок со девојката (ВИДЕО) »

13 Jan, 2016
Коментари: 0

Тенисерот Новак Ѓоковиќ делува безгрешен на теренот, но некои „човечки“ поетзи кои ги прави кога се справува со противнички навивачи или пак со

Руперт Мурдок ја огласи свршувачката со Џери Хол

Руперт Мурдок ја огласи свршувачката со Џери Хол »

12 Jan, 2016
Коментари: 0

84-годишниот медиумски могул ја објави во оглас својата намера да се ожени за поранешниот супер модел и девојка на Мик Џегер по четиримесечна

Возачите на Ферари запеаја во честитката за Божик (ВИДЕО)

Возачите на Ферари запеаја во честитката за Божик (ВИДЕО) »

26 Dec, 2015
Коментари: 0

Возачот на Формула 1 Себастијан Фетел последниве неколку години објавува видео со честитка за Божик. Годинава тој запеа заедно со своите колеги од

Ракометарките на Вардар блеснаа како елегантни модели за новогодишен календар

Ракометарките на Вардар блеснаа како елегантни модели за новогодишен календар »

24 Dec, 2015
Коментари: 0

По примерот што го дадоа македонските естрадни уметнички како Тамара, Елена Ристеска и Каролина Гочева, а беше следен и од страна на други

Што крие Викторија Бекам?

Што крие Викторија Бекам? »

10 Dec, 2015
Коментари: 0

Многу пати сме се воодушевувале на изгледот на Викторија Бекам, но покрај тоа што ретко се смее, оваа британска дама која важи за

Амал Клуни не сака да го носи свршеничкиот прстен

Амал Клуни не сака да го носи свршеничкиот прстен »

23 Nov, 2015
Коментари: 0

Триесет и седумгодишната активистка за човекови права открива дека прстенот со 7-каратниот дијамант кој Џорџ и го подари за свршувачката и кој чини

Домашни преговори во стилот на Обама

Домашни преговори во стилот на Обама »

13 Nov, 2015
Коментари: 0

Претседателот на Соединетите Американски Држави, Барак Обама и неговата сопруга Мишел открија интересна случка од својот живот кога требало да разговараат со ќерките

Ни петтата „банка“ не е она што беше!

Ни петтата „банка“ не е она што беше! »

13 Nov, 2015
Коментари: 0

Иако темата е често обработувана во медиумите, факт е дека постои разлика во соочувањето со годините и раситнувањето нова „банка“ во однос на