Почетна » Џет сет » Филм ТВ (Page 3)

Филм ТВ

Зошто Вил Смит нема да игра во „Ден на независноста 2“

Зошто Вил Смит нема да игра во „Ден на независноста 2“ »

15 Dec, 2015
Коментари: 0

Поминаа веќе 20 години откако Вил Смит, Бил Пулман, Џеф Голдблум ја спасија планетата Земја од вонземјани во „Ден на независноста“, еден од

Гвинет Полтроу откри за кого ги чува оскаровските фустани

Гвинет Полтроу откри за кого ги чува оскаровските фустани »

5 Dec, 2015
Коментари: 0

Не е невообичаено познатите личности да изнајмуваат фустани од познати креатори за врвни настани, но тоа не е случај и со Гвинет Полтроу.

Спилберг пак ќе снима со Форд пред да наполни 80

Спилберг пак ќе снима со Форд пред да наполни 80 »

1 Dec, 2015
Коментари: 0

Познатиот режисер откри дека би сакал да направи уште еден филм „Индијана Џонс“ пред Харисон Форд да наполни 80 години, додека продуцентот Френк

Дали Лео ќе добие Оскар во 2016?

Дали Лео ќе добие Оскар во 2016? »

30 Nov, 2015
Коментари: 0

Леонардо Ди Каприо има шанса да ја освои најпосакуваната статуетка во 2016 година, откако доби одлични критики за неговата улога во новиот филм

Како Џесика Алба се избори за својата фигура по породувањето?

Како Џесика Алба се избори за својата фигура по породувањето? »

13 Nov, 2015
Коментари: 0

Со оглед на тоа дека таа е една од холивудските актерки со убаво обликувано тело, Џесика Алба открива дека многу се трудела да

Клуни чести и кога нема потреба

Клуни чести и кога нема потреба »

1 Nov, 2015
Коментари: 0

Ако сте ја пропуштиле шансата да влезете во ресторан и внатре го видите Џорџ Клуни, како кога во Македонија се снимаше „Миротворец“, сигурно