Почетна » Џет сет » Филм ТВ (Page 2)

Филм ТВ

Амбер Херд троши 44.000 долари месечно за „основни работи“!

Амбер Херд троши 44.000 долари месечно за „основни работи“! »

1 Jun, 2016
Коментари: 0

Во целата прашина што се крена околу разводот на Амбер Херд и Џони Деп, тешко е да се препознае што е вистината. Сепак,

„Џорџ, ти јави и се на Џулија“

„Џорџ, ти јави и се на Џулија“ »

1 Jun, 2016
Коментари: 0

Можеби мислите дека е лесно да најдете финансиери или познати актери за филм ако сте Џоди Фостер, актерката која брилјира и како режисер,

Трета среќа за „Очајната домаќинка“

Трета среќа за „Очајната домаќинка“ »

18 May, 2016
Коментари: 0

Се слушаат свадбените ѕвона од Мексико, за Ева Лонгорија и нејзиниот свршеник Хозе Пепе Бастон. 41-годишната актерка и 47-годишниот претседател на „Телевиса“ (ако

Гледај „Црни едра“ и научи како да бидеш пират

Гледај „Црни едра“ и научи како да бидеш пират »

6 May, 2016
Коментари: 0

Без разлика дали се сурови разбојници или не, сите сакаме да слушаме за пиратските авантури на море, за закопаното богатство, за папагалите на

Лео и Кејт: Пријателство или нешто повеќе?

Лео и Кејт: Пријателство или нешто повеќе? »

3 Mar, 2016
Коментари: 0

Во свирепо суровата околина од која се опкружени познатите личности, најмалку има место за пријателства, а уште помалку тие се прикажани во јавноста.

Десет вистини за Чак Норис

Десет вистини за Чак Норис »

24 Jan, 2016
Коментари: 0

Откако шеговитите факти за Чак Норис почнаа да кружат во 2005 година, тешко е да се одвои вистината од легендата. Вистина е дека

Како изгледаат денес актерите од „Династија“

Како изгледаат денес актерите од „Династија“ »

16 Jan, 2016
Коментари: 0

Во чест на 35 годишнината од веројатно првата „сапуница“ која постигна неверојатна популарност во нашата држава, а и во светот, еве еден потсетник

Најдена е замената на Памела во „Чувари на плажата“

Најдена е замената на Памела во „Чувари на плажата“ »

5 Jan, 2016
Коментари: 0

Повозрасните сигурно се сеќаваат на серијата од 90-тите, „Чувари на плажата, со која Памела Андерсон и Дејвид Хаселхоф се здобија со светска слава.

Трејлерот над сите трејлери за 2015

Трејлерот над сите трејлери за 2015 »

24 Dec, 2015
Коментари: 0

Како што ди-џеј Earworm секоја година прави микс од музичките хитови од изминатите 12 месеци, така и Sleepy Skunk го прави трејлерот над

Трите диви повторно во акција

Трите диви повторно во акција »

21 Dec, 2015
Коментари: 0

Се сеќавате ли на култната комедија од 1996, „Клубот на првите сопруги“, со незаборавниот настап на Голди Хон, Бет Мидлер и Даен Китон,